Wyszukiwarka

200.000 PLN do 600.000 PLN

We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Wyszukiwarka

200.000 PLN do 600.000 PLN

we found 0 results
Your search results

Aktualności

Targi 21-22 września 2019r.

Zapraszamy na stoisko G1 podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbędą się 21-22 września 2019r. na MTP.  Serdecznie zapraszamy.    

Targi 2-3 marca 2019r.

Zapraszamy na stoisko G1 podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbędą się 2-3 marca 2019r. na MTP. W czasie targów zaprezentujemy 3 ostatni etap inwestycji na Stróżyńskiego 11. Serdecznie zapraszamy.    

Mieszkania na parterze zdobywają serca przyszłych w...

GŁOS WIELKOPOLSKI – Inwestycje Monika Kaczyńska Obawy o hałas i temperaturę, które zniechęcały do parterowych mieszkań dziś dzięki nowoczesnym rozwiązaniom są już nieaktualne. Za to dodatkowych zalet mieszkaniom parterowym nie brakuje. Do niedawna stereotypy związane z mieszkaniami parterowymi zniechęcały potencjalnych klientów do wyboru najniższej kondygnacji. Hałas, słabe wyciszenie, czy obawy związane z bezpieczeństwem to główne obawy nabywców. Cicho i ciepło Obecnie, technologie i materiały …

Budowlane rekordy minionego roku

Miniony okazał się zawrotny pod względem sprzedanych i oddanych do użytku nowych mieszkań. Koniunkturę napędza sytuacja gospodarcza w kraju i utrzymanie stóp procentowych na najniższym poziomie.

Drugi etap inwestycji przy Stróżyńskiego 11 w budow...

Agencja Inwestycyjna pod koniec ubiegłego roku rozpoczęła budowę drugiego etapu inwestycji przy ulicy Stróżyńskiego il. Docelowo kompleks ma składać się z trzech cztero i pół-kondygnacyjnych budynków ze 114 mieszkaniami.

Piątkowo – tu się żyje wygodnie

Ponad trzy tysiące poznaniaków odpowiedziało na pytania agencji PBS w ramach badań dla serwisu otodom.pl, dotyczące różnych aspektów życia w ich otoczeniu. Piątkowo okazało się jedną z najczęściej rekomendowanych dzielnic.

Najem krótkoterminowy to coraz popularniejszy sposób...

Osoby, które decydują się zainwestować w nieruchomości na wynajem coraz częściej zamiast klasycznego najmu – decydują się na najem krótkoterminowy. To odpowiedź na zapotrzebowanie turystów, którzy coraz częściej zamiast szukać pokoju w hotelu lub hostelu,decydują się wynająć w wybranym mieście apartament lub mieszkanie na doby.

Mieszkania na Sołaczu – wśród zieleni i blisk...

Według badań o wyborze mieszkania w blisko 75{e857e961a2680d5210578bdd591df93d3b97698f11590e6e9ed65b75f423a9dc} przypadków przesądza lokalizacja. Jedną z najlepszych pod tym względem dzielnic Poznania jest Solacz. Na obszarze 90 ha znajduje się zespół willowy wpisany prawie 30 lat temu do rejestru zabytków. Ta dzielnica jest szczególnie atrakcyjna dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Bliskość centrum sprawia, że nieruchomości położone w okolicy są także doskonałe pod względem inwestycyjnym.

Jak sprawić by najem był bardziej opłacalny?

W myśl powiedzenia „ktoś musi ciężko pracować – albo Ty, albo Twoje pieniądze” inwestorzy poszukują coraz bardziej opłacalnych form lokowania kapitału. Inwestowanie w nieruchomości bez wątpienia jest skuteczne i opłacalne. Jednak poza klasycznym najmem mieszkań coraz popularniejszy staje się najem krótkoterminowy.

Organizacja przestrzeni poddasza: planujemy jasne i wy...

Sposób podziału przestrzeni na poddaszu decyduje o wygodzie i aranżacji pomieszczeń. Wnętrza dopasować musimy nie tylko do własnych potrzeb, ale też do elementów konstrukcyjnych. Podział przestrzeni pod skosami zależy od wielkości poddasza, konstrukcji dachu, układu kominów i miejsca połączenia z niższą kondygnacją.

Stróżyńskiego 11 Aktualizacja

Z przyjemnością informujemy, iż jakiś czas temu rozpoczęliśmy realizację nowego projektu inwestycyjnego Stróżyńskiego 11. Powstał on z myślą o osobach szukających ucieczki od miejskiego zgiełku. Inwestycja zlokalizowana jest na Piątkowie– najbardziej urokliwej części Poznania. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną zamieszkać w cichej okolicy, a przy tym pozostać w kontakcie z centrum miasta. Jest to możliwe dzięki doskonale rozbudowanej komunikacji miejskiej. Realizowane …

Nasz projekt w mediach

„Rok 2017 w nieruchomościach” Przedstawiamy artykuł w którym zwrócono uwagę na ogromy wzrost zainteresowania kupnem nowych mieszkań w 2017 roku, a przy tym poświęcono uwagę naszej nowej inwestycji przy ulicy Stróżyńskiego 11. Znajduje się tu również krótka opinia o tym, jak będzie wyglądał rynek w przyszłym roku. Rok 2017 w nieruchomościach      

[contact-form-7 404 "Not Found"]