Wyszukiwarka

200.000 PLN do 600.000 PLN

We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Wyszukiwarka

200.000 PLN do 600.000 PLN

we found 0 results
Your search results

OPIS INWESTYCJI

Inwestycja zakończona

To inwestycja z tysiącem zalet, doskonała dla rodzin z dziećmi, syngli, seniorów lub na wynajem.

Na osiedlu Stefa Batorego (Poznań- Piątkowo) wybudowaliśmy wyjątkową inwestycję, dopasowaną do potrzeb i oczekiwań zarówno rodzin z dziećmi jak i syngli, a indywidualnym inwestorom na wynajem gwarantującą dobrą stopę zwrotu.

Jest to budynek o ciekawej architekturze i zróżnicowanych wysokościach od 3 do 6 kondygnacji, mieszczący 120 mieszkań rozmieszczonych w 6 klatkach schodowych, z podziemną halą garażową. Budynek został wykonany w technologii tradycyjnej.

Każde z mieszkań posiada balkon, loggię lub taras pozwalające na zorganizowanie dodatkowej przestrzeni do wypoczynku. Do mieszkań parterowych przynależą wydzielone ogródki.

Wygodną komunikację wewnątrz budynku zapewniają nowoczesne windy, w każdej klatce schodowej, zjeżdżające do podziemnej hali garażowej. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na zewnątrz budynku. W budynku znajdują się również pomieszczenia wspólne, do przechowywania wózków i rowerów.

Starannie zaprojektowane otoczenie budynku, z różnorodną zielenią, drzewami, z placem zabaw dla dzieci, zostało ogrodzone i zamknięte jedną bramą wjazdową na teren nieruchomości.

Inwestycja została już oddana do użytkowania.

Sprzedaż mieszkań w standardzie deweloperskim.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Tu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz dla komfortu codziennego życia - blisko infrastruktury miejskiej i blisko natury .

To doskonała propozycja dla osób chcących kupić nowe mieszkanie na Piątkowie.

Miejsce idealne dla tych, którym zależy na dobrej infrastrukturze w otoczeniu, gwarantującej komfort codziennego życia, na sprawnej komunikacji z innymi częściami miasta, oraz bliskości przyrody i terenów rekreacyjnych.

To doskonały wybór zarówno dla rodzin z dziećmi, osób starszych czy singli.

Osoby lubiące czynny wypoczynek mają do wyboru sporo propozycji w sąsiedztwie, liczne ścieżki rowerowe, biegowe i spacerowe w rezerwacie Zurawiniec, siłownię na świeżym powietrzu, basen miejski, osiedlowe korty tenisowe i boiska sportowe.

Nasza inwestycja idealnie sprawdza się również jako zakup mieszkania na wynajem. Odpowiednia lokalizacja jest najważniejszym czynnikiem analizowanym przy poszukiwaniu mieszkań jako inwestycja na wynajem. Sąsiedztwo kampusu uniwersyteckiego, szybkiego tramwaju, bogatej infrastruktury, centrów handlowych oraz lasu i Rezerwatu Przyrody Żurawiniec, bliskość drogi wylotowej z Poznania w kierunku Obornik i autostrady, gwarantują duże zainteresowanie lokalizacją przez najemców.

Miejsca postojowe w hali garażowej

Pod budynkiem znajduje się hala garażowa na 91 miejsc postojowych. Sprzedawane są one niezależnie od mieszkań, jako udział w hali garażowej.

Cena miejsca postojowego uzależniona jest od jego wielkości i wynosi – już od ok. 17.000zł., liczona   w wysokości 1353zł brutto za m2 powierzchni użytkowej miejsca postojowego (w tym 23% VAT) .

WIOSENNA PROMOCJA -10% na ostatnie miejsca postojowe

WIRTUALNY SPACER

batoregowirtualny2
[contact-form-7 404 "Not Found"]