Wyszukiwarka

200.000 PLN do 600.000 PLN

We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Wyszukiwarka

200.000 PLN do 600.000 PLN

we found 0 results
Your search results

OPIS INWESTYCJI

Atuty inwestycji Casa Fonte to przede wszystkim lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Sołacz, dobre skomunikowanie z Centrum, wysoki standard wykonania i kameralność inwestycji. Budynek położony jest w pobliżu Parku Sołackiego oraz terenów rekreacyjnych nad Rusałką, tras rowerowych i kortów tenisowych, przy spokojnej osiedlowej ulicy Źródlanej. W tym kameralnym budynku oferujemy komfortowe mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe, w spokojnej okolicy oraz z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. Dla komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców nieruchomość została ogrodzona i zamknięta. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa.

Inwestycja zakończona, mieszkania gotowe do odbioru w standardzie deweloperskim.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA - SOŁACZ

Inwestycja Casa Fonte zlokalizowana jest w pobliżu Parku Sołackiego, przy spokojnej osiedlowej ulicy Źródlanej.  Casa Fonte to nie tylko wygodne apartamenty, to przede wszystkim komfortowy styl zamieszkiwania związany z bezpieczeństwem oraz łatwością dostępu do usług i rozrywki. Dla komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców teren nieruchomości został zamknięty.

Atuty inwestycji Casa Fonte to przede wszystkim lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Sołacz, dobre skomunikowanie z Centrum, wysoki standard wykonania i kameralność inwestycji.

Budynek położony jest w pobliżu Parku Sołackiego oraz terenów rekreacyjnych nad Rusałką, tras rowerowych i kortów tenisowych, przy spokojnej osiedlowej ulicy Źródlanej. W tym kameralnym budynku oferujemy komfortowe mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe, w spokojnej okolicy oraz z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. Dla komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców nieruchomość została ogrodzona i zamknięta. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa.

Inwestycja Casa Fonte zlokalizowana jest w pobliżu Parku Sołackiego, przy spokojnej osiedlowej ulicy Źródlanej.

Casa Fonte to nie tylko wygodne apartamenty, to przede wszystkim komfortowy styl zamieszkiwania związany z bezpieczeństwem oraz łatwością dostępu do usług i rozrywki. Dla komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców teren nieruchomości został zamknięty.

LokalizacjaRodzaj lokaluNumer LokaluIlość pokoiKondygnacjaMetrażCenaDostępnośćRzut
Źródlana 17Mieszkanie231 piętro68,6 m2445.900 PLNnie
Źródlana 17Mieszkanie1143 piętro81,1 m2527.150 PLNnie

WIRTUALNY SPACER

WIZUALIZACJE

WIZUALIZACJE

Doskonale widać jak prezentuje się bardzo duży aneks kuchenny połączony z salonem. Nie jest to jednak przestrzeń w zupełności otwarta, co daje efekt dwóch oddzielnych pomieszczeń. Rozwiązanie polegające na subtelnym przejściu jednego pomieszczenia w drugie powoduje, że mieszkanie staje się o wiele bardziej przestrzenne i wygodne w użytkowaniu.

PRZYKŁADOWE ARANŻACJE MIESZKAŃ

Mieszkanie 3-pokojowe

Niezwykle cenioną cechą mieszkań 3-pokojowych są dwa balkony, uwzględnione w planach architektonicznych. Wyjście na jeden z nich znajduje się z sypialni, natomiast na drugi – w salonie. Oprócz tego mieszkanie składa się z dwóch sypialni oraz salonu połączonego z kuchnią i jadalnią. Jest to rozwiązanie zapewniające niezwykłą przestrzeń użytkową dla domowników. Kolejnym atutem jest szeroki hol z którego możemy przejść do każdego pomieszczenia w mieszkaniu.

Mieszkanie 4-pokojowe dwupoziomowe

Dla rodzin potrzebujących dużej przestrzeni mieszkalnej oferujemy 4-pokojowe mieszkania dwupoziomowe. Cenną ich cechą są sprytnie zaprojektowane schody – bezpieczne i wygodne. Nie sprawiają one żadnego problemu w przemieszczaniu się pomiędzy piętrami. Na planie architektonicznym uwzględniono po jednej łazience na każdym piętrze, ogromną sypialnie, pokoje idealnie spełniające funkcję gabinetów i małych sypialni oraz pokój dzienny, połączony z aneksem kuchennym dla uzyskania jeszcze większej przestrzeni.

ZDJĘCIA INWESTYCJI

Zdjęcia zakończonej inwestycji

Na frontowej ścianie budynku widać stylowo zaprojektowaną nazwę inwestycji. Zastosowano tu także ciekawe rozwiązania elewacyjne i ozdobne zewnętrznych ścian budynku. Jest tam również zadaszony wjazd do podziemnej hali garażowej – nachylony pod odpowiednim kontem, aby zapewnić komfortowy przejazd bez względu na warunki pogodowe. Balkony mieszkań zostały wykończone z najwyższą starannością, wliczając w to nowoczesne płytki i balustrady.

[contact-form-7 404 "Not Found"]