Your search results

Mieszkania na sprzedaż Poznań Piątkowo

Mieszkania na sprzedaż Poznań Piątkowo to bardzo atrakcyjna część oferty naszej Agencji Inwestycyjnej. Inwestycja na Poznańskim Piątkowie wyróżnia się starannie zaprojektowanymi, bardzo funkcjonalnymi układami mieszkań, gdzie do położonych na ostatniej kondygnacji, przynależą również kondygnacje strychowe.

Nowe mieszkania Poznań Piątkowo

Plany najbliższego otoczenia nieruchomości obejmują plac zabaw dla dzieci, naziemne miejsca parkingowe oraz punkty zieleni, a wszystko wydzielone i zamknięte bramą – wjazdem na teren inwestycji. Dodatkowo wszystkie mieszkania na parterach zostały wyposażone w rolety zewnętrze na oknach podnoszące bezpieczeństwo i komfort mieszkania.

Szukasz mieszkania? Piątkowo jest idealną dzielnicą dla ciebie

Nowe mieszkania Poznań Piątkowo to propozycja dla tych, którzy pragną bliskości przyrody i terenów rekreacyjnych – w pobliżu znajduje się park osiedlowy z dużym placem zabaw i siłownią na świeżym powietrzu. Jest to również miejsce doskonale skomunikowane z pozostałą częścią miasta. W okolicy znajdziesz także centra handlowe, markety, sklepy i usługi, a także przedszkola i szkoły.

Wybierz nowe mieszkanie na Poznańskim Piątkowie i ciesz się wszystkimi jego możliwościami!

Mieszkania Poznań Piątkowo:

Lista nowych mieszkań.

Mieszkanie Poznań Piątkowo – Nowe mieszkania na sprzedaż w pięknej okolicy
Mieszkanie Poznań Piątkowo – Nowe mieszkania na sprzedaż w pięknej okolicy
[contact-form-7 404 "Not Found"]