Wyszukiwarka

200.000 PLN do 600.000 PLN

We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Wyszukiwarka

200.000 PLN do 600.000 PLN

we found 0 results
Your search results

OPIS INWESTYCJI

Inwestycja składa się z trzech, czterokondygnacyjnych budynków, ze 114 mieszkaniami łącznie oraz halami garażowymi pod budynkami. Inwestycja wyróżnia się starannie zaprojektowanymi, bardzo funkcjonalnymi układami mieszkań. Część mieszkań posiada  spiżarnie lub garderobę, we wszystkich zaprojektowano balkony lub loggie, a w niektórych mieszkaniach na parterach przynależne ogródki. Ciekawą propozycją są mieszkania zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach, z przynależną kondygnacją strychową, gdzie można zaaranżować dodatkową przestrzeń np. na garderobę, łazienkę i gabinet czy playroom dla dzieci.

Teren osiedla został ogrodzony i zamknięty dwiema bramami. Na terenie inwestycji znajduje się  został plac zabaw dla najmłodszych, a także naziemne miejsca parkingowe.

Wszystkie mieszkania deweloperskie na parterach zostały wyposażone w rolety zewnętrze na oknach podnoszące bezpieczeństwo i komfort mieszkania.

Wszystkie trzy etapy inwestycji zostały już oddane do użytkowania. Zapraszamy na oglądanie mieszkań.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

To doskonała propozycja dla osób chcących kupić nowe mieszkanie na Piątkowie.

To doskonała propozycja dla osób chcących kupić nowe mieszkanie na Piątkowie.

Miejsce idealne dla tych, którym zależy na dobrej infrastrukturze w otoczeniu, gwarantującej komfort codziennego życia, na sprawnej komunikacji z innymi częściami miasta, oraz bliskości przyrody i terenów rekreacyjnych.

Miejsce idealne dla tych, którym zależy na dobrej infrastrukturze w otoczeniu, gwarantującej komfort codziennego życia, na sprawnej komunikacji z innymi częściami miasta, oraz bliskości przyrody i terenów rekreacyjnych.

W pobliżu znajduje się wszystko czego potrzebujesz: centra handlowe PLAZA i PESTKA, galeria TESCO, markety, sklepy i usługi a także przedszkola, liczne szkoły, Kampus UAM oraz przychodnie lekarskie publiczne i prywatne. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się przystanki autobusowe, a niedaleko przebiega linia Szybkiego Tramwaju. Inwestycja przy STRÓZYŃSKIEGO 11 położona jest w sąsiedztwie parku osiedlowego z dużym placem zabaw i siłownią na świeżym powietrzu.

To doskonałe miejsce dla Twojej Rodziny!

MIESZKANIA I MIEJSCA PARKINGOWE W HALI GARAŻOWEJ

Starannie zaprojektowane nowe mieszkania wyróżniają się bardzo dobrą funkcjonalnością i niestandardowymi rozwiązaniami. Można tu znaleźć mieszkania z bardzo przydatną wydzieloną spiżarnią lub garderobą oraz wyjątkowe mieszkania na ostatnich kondygnacjach, z drugą kondygnacją – przynależnym strychem.

Oferujemy mieszkania na sprzedaż: jedno, dwu, trzy i czteropokojowe:

  • Mieszkania jednopokojowe o powierzchni od 29,5 m2 do 32,2 m2
  • Mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 41,6m2 do 47,3 m2
  • Mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 55,8m2 do 64,1 m2
  • Istnieje możliwość łączenia mieszkań, uzyskując mieszkanie czteropokojowe o powierzchni od 75m2 do 105 m2.

Ceny mieszkań zostały zróżnicowane w zależności od tzw. współczynnika atrakcyjności tj. od wielkości mieszkania, rozkładu, kondygnacji i położenia w stosunku do kierunków świata.

Miejsca parkingowe w halach garażowych

Pod każdym z trzech budynków znajduje się osobna hala garażowa. Miejsca parkingowe sprzedawane są jako ułamkowy udział w lokalu hali garażowej, z 23% stawką VAT. Hala garażowa zamykana jest dwoma bramami wjazdową i wyjazdową, sterowanymi na piloty. Cena miejsca postojowego w hali garażowej zależy od jego powierzchni użytkowej i liczona jest za m2. Wielkość takich miejsc parkingowych waha się od 12,3m2 do 18,9m2.

WYBIERZ SWOJE MIESZKANIE!

Zestawienie mieszkań:
LokalizacjaRodzaj lokaluNumer LokaluIlość pokoiKondygnacjaMetrażCenaDostępnośćRzut
Stróżyńskiego 11AMieszkanie2433 piętro70.2 m2425.720 PLNtak
Stróżyńskiego 11Mieszkanie1233 piętro66,5 m2402.400 PLNtak
Stróżyńskiego 11Mieszkanie2733 piętro68 m2411.400 PLNnie
Stróżyńskiego 11Mieszkanie2833 piętro68,6 m2409.150 PLNtak
Stróżyńskiego 11AMieszkanie2243 piętro87.8 m2513.560 PLNtak
Stróżyńskiego 11BMieszkanie1633 piętro84.1 m2525.070 PLNtak
Stróżyńskiego 11BMieszkanie1923 piętro66.8 m2422.560 PLNtak
Stróżyńskiego 11BMieszkanie3623 piętro77.7 m2488.200 PLNtak

STRÓŻYŃSKIEGO 11B RZUT PARTERU

STRÓŻYŃSKIEGO 11B RZUT KONDYGNACJI I

WIZUALIZACJE

WIZUALIZACJE

Cechą nowych mieszkań jest nowoczesny i unikalny styl.Jasna kolorystyka i doskonale rozplanowany układ okien powodują, że mieszkania są jasne i przestrzenne. Każdy metr został zaprojektowany tak, aby mieszkania spełniały wszystkie potrzeby przyszłych właścicieli. Dla wszystkich, którzy cenią sobie zarówno funkcjonalność, jak i ekskluzywny design będą one doskonałą propozycją. Zamknięty teren inwestycji pozostawia wiele przestrzeni. Pod balkonami i oknami rozciąga się zieleń, zapewniająca komfort i odpoczynek. Plan nieruchomości umożliwia także samodzielną i bezpieczną zabawę dzieci na jej terenie.

PRZYKŁADOWE ARANŻACJE

Mieszkanie nr 5,10,15

Mieszkania te doskonale wykorzystuje każdy możliwy fragment przestrzeni. Prosta kuchnia płynnie przechodzi w salon, który posiadając duże okno oraz drzwi balkonowe, staje się najlepiej oświetlonym pomieszczeniem. Łazienka i sypialnia są w bliskiej odległości od siebie, co przyczynia się do większego komfortu użytkowania. W mieszkaniach znajduje się również spiżarnia oraz duży balkon.

Mieszkanie nr 16,21

Mieszkania mają przestronny korytarz z którego posiadamy dostęp do wszystkich najważniejszych pomieszczeń. Sprytnie połączony z kuchnią salon ma wyjście na balkon oraz szerokie okno na tej samej ścianie, przez co jest doskonale rozświetlony.

ZDJĘCIA Z BUDOWY

Maj 2019

Zagospodarowanie terenu gotowe w 100%. Procedury odbiorowe w toku.

Luty 2019

Budynek 11B już prawie gotowy. Obecnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku a na wiosnę czeka nas jeszcze tylko zagospodarowanie terenu i drobne prace wykończeniowe.

Wrzesień 2018

Ostatni budynek 11B w ramach tej inwestycji już w sprzedaży a  na budowie praca wre. Termin oddania to III kwartał 2019 a budynek już prawie pod dachem.

Sierpień 2018

Jeszcze chwila i budynek 11A zostanie zakończony. Ostatnie szlify i w II połowie października będziemy przekazywać klucze mieszkańcom.

Marzec 2018

Ostatnie roboty wykończeniowo-porządkowe i budynek prawie gotowy. Jeszcze chwilę i zgłaszamy odbiór do Urzędu.

Listopad 2017

Budynek jest ocieplany, widzimy jak powstają elewacje. Pozostałe okna zostają wstawione, pojawiają się także kominy i dach. Możemy zobaczyć, gdzie mieszczą się balkony. Prace nad budową inwestycji bliskie są ostatniemu etapowi budowy.

Wrzesień 2017

Wszystkie elementy konstrukcyjne stanowią całość ustroju budowlanego. Zostaje także wstawiona część okien.

Lipiec 2017

Na terenie wznoszonej inwestycji pojawiają się stropy, ściany piwniczne, działowe, konstrukcyjne, a także filary międzyokienne. Budowa posuwa się naprzód w bardzo satysfakcjonującym tempie.

Maj 2017

Budowa jest na etapie surowym otwartym i widoczne są już pierwsze ściany. Powstaje konstrukcja szkieletowa budynku, składająca się z przestrzennego układu słupów i płyt.

Kwiecień 2017

Na miejscu budowy pojawiają się już materiały konstrukcyjne. Są to elementy prętowe, tworzące ramę.

Styczeń 2017

Przygotowywany jest teren pod inwestycję. Pojawiają się na nim pierwsze maszyny oraz ekipa odpowiedzialna za budowę i realizację projektu. Powstaje rzut fundamentów.

[contact-form-7 404 "Not Found"]