nowe-mieszkania-poznan-strozynskiego-6
AGENCJA INWESTYCYJNA SP. Z O.O.

O firmie

od 30 lat
budujemy dla Poznania
ponad 5.000
oddanych mieszkań
200.000 m2 PUM
zrealizowanych inwestycji
Ponad ćwierć wieku doświadczenia

Od 30 lat budujemy w Poznaniu mieszkania i domy, w których zamieszkało już ponad 5000 rodzin. Jesteśmy jednym z najstarszych deweloperów w Wielkopolsce. Nieprzerwanie od 1992 roku działamy na rynku budownictwa mieszkaniowego, dbając o najwyższy standard naszych inwestycji.

Cechuje nas wybór najlepszych lokalizacji, przemyślane i funkcjonale układy mieszkań oraz wysoka dbałość o detale. Nasze inwestycje wyróżniają się wysokim standardem i jakością wykończenia, doskonale zaprojektowanymi przestrzeniami wspólnymi oraz proekologicznymi rozwiązaniami. Gwarantujemy terminowość wykonania i elastyczność w realizacji indywidualnych potrzeb.

Naszą wiarygodność gwarantują tysiące zadowolonych klientów. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

nowe-mieszkania-poznan-batorego-41-a-5
nowe-osiedle-hulewiczow-4-a-c-2
Od 30
lat
Budujemy dla Poznania
Doświadczenie, które buduje zaufanie

Jesteśmy cenionym deweloperem z Poznania, a tworzone przez nas budownictwo ma nowoczesny design, jest przestrzenne i innowacyjne, dopasowane do Państwa potrzeb.

Terminowość wykonania, elastyczność w realizacji indywidualnych życzeń, kompleksowość usług to kolejne z rzeczy,  którymi możemy się pochwalić.

Prowadzimy politykę rozwoju firmy, a nasza rzetelność, stabilność finansowa i ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że nasze stałe grono klientów ciągle się powiększa.

Niezależnie od tego, czy naszym klientem jest osoba szukająca pierwszy raz mieszkania, czy rodzina kupująca kolejny lokal, do każdego klienta podchodzimy z wielką uwagą i zaangażowaniem.

nowe-mieszkania-blazeja-11-3
Zarządzamy i administrujemy nieruchomościami

Od 2002 roku zarządzamy i administrujemy nieruchomościami przez nas wybudowanymi. Z czasem rozszerzyliśmy usługi zarządzania oferując je podmiotom zewnętrznym. Zdecydowana większość wybudowanych przez nas budynków jest zarządzanych przez nas od samego początku.

Stawiamy sobie wysokie wymagania w zakresie respektowania praw właścicieli lokali, transparentności i zasadności kosztów we wspólnotach mieszkaniowych. Dysponujemy profesjonalnym zespołem specjalistów z różnych dziedzin, którzy czuwają nad jakością naszej pracy.

Sprawiamy, że Państwa mieszkania są miejscem bezpiecznym a koszty eksploatacji są zadawalające.

Kontakt
Napisz do Nas
Sprawdź nasze
adresy

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.