Wyszukiwarka

200.000 PLN do 600.000 PLN

We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Wyszukiwarka

200.000 PLN do 600.000 PLN

we found 0 results
Your search results

OPIS INWESTYCJI

Inwestycja zakończona

Inwestycja Stróżyńskiego 11

Wszystkie mieszkania w tej inwestycji zostały sprzedane.

Obecnie posiadamy na sprzedaż miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.

Cena miejsca postojowego uzależniona jest od jego wielkości i wynosi – już od ok. 25.000 zł brutto.

Istnieje również możliwość wynajęcia miejsca postojowego. Cena wynajmu 270,60 zł brutto/miesiąc.

 

 

Prezentacja inwestycji

Inwestycja składa się z trzech, czterokondygnacyjnych budynków, ze 114 mieszkaniami łącznie oraz halami garażowymi pod budynkami. Inwestycja wyróżnia się starannie zaprojektowanymi, bardzo funkcjonalnymi układami mieszkań. Część mieszkań posiada  spiżarnie lub garderobę, we wszystkich zaprojektowano balkony lub loggie, a w niektórych mieszkaniach na parterach przynależne ogródki. Ciekawą propozycją są mieszkania zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach, z przynależną kondygnacją strychową, gdzie można zaaranżować dodatkową przestrzeń np. na garderobę, łazienkę i gabinet czy playroom dla dzieci.

Teren osiedla został ogrodzony i zamknięty dwiema bramami. Na terenie inwestycji znajduje się  plac zabaw dla najmłodszych, a także naziemne miejsca parkingowe.

Wszystkie mieszkania deweloperskie na parterach zostały wyposażone w rolety zewnętrze na oknach podnoszące bezpieczeństwo i komfort mieszkania.

Wszystkie trzy etapy inwestycji zostały już oddane do użytkowania. 

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

To doskonała propozycja dla osób chcących kupić nowe mieszkanie na Piątkowie.

To doskonała propozycja dla osób chcących kupić nowe mieszkanie na Piątkowie.

Miejsce idealne dla tych, którym zależy na dobrej infrastrukturze w otoczeniu, gwarantującej komfort codziennego życia, na sprawnej komunikacji z innymi częściami miasta, oraz bliskości przyrody i terenów rekreacyjnych.

W pobliżu znajduje się wszystko czego potrzebujesz: centra handlowe PLAZA i PESTKA, galeria TESCO, markety, sklepy i usługi a także przedszkola, liczne szkoły, Kampus UAM oraz przychodnie lekarskie publiczne i prywatne. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się przystanki autobusowe, a niedaleko przebiega linia Szybkiego Tramwaju. Inwestycja przy STRÓZYŃSKIEGO 11 położona jest w sąsiedztwie parku osiedlowego z dużym placem zabaw i siłownią na świeżym powietrzu.

To doskonałe miejsce dla Twojej Rodziny!

MIESZKANIA I MIEJSCA PARKINGOWE W HALI GARAŻOWEJ

Starannie zaprojektowane nowe mieszkania wyróżniają się bardzo dobrą funkcjonalnością i niestandardowymi rozwiązaniami. Można tu znaleźć mieszkania z bardzo przydatną wydzieloną spiżarnią lub garderobą oraz wyjątkowe mieszkania na ostatnich kondygnacjach, z drugą kondygnacją – przynależnym strychem.

ZDJĘCIA INWESTYCJI

Maj 2020

Inwestycja zakończona

ZDJĘCIA Z BUDOWY

Maj 2019

Zagospodarowanie terenu gotowe w 100%. Procedury odbiorowe w toku.

Luty 2019

Budynek 11B już prawie gotowy. Obecnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku a na wiosnę czeka nas jeszcze tylko zagospodarowanie terenu i drobne prace wykończeniowe.

Wrzesień 2018

Ostatni budynek 11B w ramach tej inwestycji już w sprzedaży a  na budowie praca wre. Termin oddania to III kwartał 2019 a budynek już prawie pod dachem.

Sierpień 2018

Jeszcze chwila i budynek 11A zostanie zakończony. Ostatnie szlify i w II połowie października będziemy przekazywać klucze mieszkańcom.

Marzec 2018

Ostatnie roboty wykończeniowo-porządkowe i budynek prawie gotowy. Jeszcze chwilę i zgłaszamy odbiór do Urzędu.

Listopad 2017

Budynek jest ocieplany, widzimy jak powstają elewacje. Pozostałe okna zostają wstawione, pojawiają się także kominy i dach. Możemy zobaczyć, gdzie mieszczą się balkony. Prace nad budową inwestycji bliskie są ostatniemu etapowi budowy.

Wrzesień 2017

Wszystkie elementy konstrukcyjne stanowią całość ustroju budowlanego. Zostaje także wstawiona część okien.

Lipiec 2017

Na terenie wznoszonej inwestycji pojawiają się stropy, ściany piwniczne, działowe, konstrukcyjne, a także filary międzyokienne. Budowa posuwa się naprzód w bardzo satysfakcjonującym tempie.

Maj 2017

Budowa jest na etapie surowym otwartym i widoczne są już pierwsze ściany. Powstaje konstrukcja szkieletowa budynku, składająca się z przestrzennego układu słupów i płyt.

Kwiecień 2017

Na miejscu budowy pojawiają się już materiały konstrukcyjne. Są to elementy prętowe, tworzące ramę.

Styczeń 2017

Przygotowywany jest teren pod inwestycję. Pojawiają się na nim pierwsze maszyny oraz ekipa odpowiedzialna za budowę i realizację projektu. Powstaje rzut fundamentów.

[contact-form-7 404 "Not Found"]